Dzejkob

Existuje potravina, která má na obalu veverku?

Existuje nějaká potravina, která má na obalu vyobrazenou veverku a dá se sehnat v nějakých běžných obchodech (Tesco, Albert, Penny, Lidl)? Moje dívka mi přikázala, ať cestou domů „ulovím nějakou veverku“ a já chci být vtipný. Za pomoc děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

To dá rozum,kup jí pistácie:
https://www.go­ogle.cz/search?q=po­travina+s+vever­kou&biw=1051&bi­h=495&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0CAYQ_AUoAWoV­ChMIh-jKrOGUxwIVy44sCh2x6w0­z#imgrc=_R5TsfGt­y3uVeM%3A

Další odpovědi
jáára

Jedna byla na Slezským přejetá, ale to je tejden z5.

Lísková jádra sem viděl s veverkou, ale značku a kde to bylo…

E: Jugar, v tom tvým odkazu se hned píše „Pistácie s veverkou nebrat!“

bolak

možná veverkový lunchmeat

Vtipný by bylo, kdybys ji fakt přines mrtvou veverku.