Avatar uživatele
anonym

Existuje podobné stránky jako odpovedi.cz,kde mi ale nikdo pořád nebude mazat otázky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Znám dvoje stránky, kde je mnohem větší tolerance k otázkám, pokud nejde samozřejmě o urážky a vulgarismy. Ale nemohu uvádět název, protože jde o reklamu. Na jedny stránky přešlo hodně uživatelů z Odpovědí.
Doplňuji:
Vaše otázky zpravidla neregistruji, proto nevím, zda jsou či byly v souladu s pravidly. Proto jsem reagovala jen na dotaz. I když jsou jinde pravdila volnější, musí se dodržovat všude. Proto je třeba přečíst si před vstupem na každou stránku, co vás čeká.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Raději by ses měl zamyslet nad tím,proč jsou tvoje otázky mazány a pak se podle toho zařídit.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, led Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

… a není jednodušší zkrátka dodržovat Kodex?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Prakticky na každej stránke niekto dohliada na nezávadnosť príspevkov, niekde sú tolerantnejší, niekde prísnejší. Prečo, všade sa nájdu ľudia, ktorí sa nekontrolujú a vyjadrujú ako v krčme pri pive. Všimnite si aj noviny „cenzurujú“ diskusie a nevhodné a urážlivé príspevky odstraňujú a ponechaju príspevok s textom „závadný príspevok“.
pozrite sa napríklad na ontola.com, pozaskolu.sk, czporadna.cz, mojestarosti.cz, czkutil a mnoho ďalších podobných.
Podobne je to aj na rôznych fórach. Jestvuje administrátor a moderátori jednotlivých tém, ktorí sa starajú aj o udržiavanie čistoty stránky.

Doplňuji:
Pokiaľ dodržujete pravidlá stránky, nech sú akokoľvek nazývané, čo ste potvrdili pri registrácii, aj keď zlatí a strieborní užívatelia zakryjú – zneviditeľnia (akoby na text položili bielu plachtu), nezmažú, rozhodujúce slovo má administrátor, ako jediný oprávnený majiteľom stránky, ktorému sa aj zodpovedá za stránku, k odstráneniu nevhodného príspevku, či jeho ponechaniu..

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

pokud ani tam nebudeš dodržovat pravidla, které si admimi vymysleli a budou tam (stejně jako tady) někteří „mazači“, co se jich drží jak hovno košile, tak neexistují…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ten program máš priamo v počítači – volá sa notepad exe. :DD
tam to môžeš zmazať iba ty sám.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Existují.

Např. Odpovědi.cz.
Stačí se řídit pravidly, s nimiž
jsi při registraci souhlasil …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

To mazání ke kterému se nikdo nepřizná vyhnalo z odpovědí spoustu lidí, a naopak to sem přilákalo troly:-((

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Mně přijde, že se tu maže ještě docela málo … Jsem tu krátce, ale trolling a loutkové účty tu očividně jen kvetou … Řeším to tak, že na některé otázky neodpovídám (nebo jen koriguju palci odpovědi)

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

máš u mne palec

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

iceT to trefila, jakým způsobem jsou pokládány a jaký je obsah otázek.
Vanasi, se přiznám, jsem si na tobě zasedl a mažu je už z principu.po­hodna.cz

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

To je zde naprosto nezvyklé:-))

Většina lidí se za smazání asi stydí, protože se k němu nepřizná.

Česílko:-) klobouk dolů, je fajn, že jsou tady i vyjímky.

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

5×Z, mazu svoje, cizi jsou mi ukradene, delam si srandu, smazal jsem, kdyz se nekdo navazel do Kolesy a taky zdvojenou otazku, ale napsal jsem mu vnitrni postou duvod.
Takze nesmekej, neni k cemu.

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Svoje občas mažu taky:-)

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

…a to já se taky k mazání přiznám,i když jsem dlouho,moc dlouho nic nesmázla,naposledy tehdy,když se někteří jedinci naváželi do M.Kolesy a nazývali ho všelijakými výrazy…

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂

před 3489 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek