Existuje podobné stránky jako odpovedi.cz,kde mi ale nikdo pořád nebude mazat otázky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Znám dvoje stránky, kde je mnohem větší tolerance k otázkám, pokud nejde samozřejmě o urážky a vulgarismy. Ale nemohu uvádět název, protože jde o reklamu. Na jedny stránky přešlo hodně uživatelů z Odpovědí.
Doplňuji:
Vaše otázky zpravidla neregistruji, proto nevím, zda jsou či byly v souladu s pravidly. Proto jsem reagovala jen na dotaz. I když jsou jinde pravdila volnější, musí se dodržovat všude. Proto je třeba přečíst si před vstupem na každou stránku, co vás čeká.

Další odpovědi:

Zlatý

Raději by ses měl zamyslet nad tím,proč jsou tvoje otázky mazány a pak se podle toho zařídit.

Zlatý

... a není jednodušší zkrátka dodržovat Kodex?

Zlatý

Prakticky na každej stránke niekto dohliada na nezávadnosť príspevkov, niekde sú tolerantnejší, niekde prísnejší. Prečo, všade sa nájdu ľudia, ktorí sa nekontrolujú a vyjadrujú ako v krčme pri pive. Všimnite si aj noviny "cenzurujú" diskusie a nevhodné a urážlivé príspevky odstraňujú a ponechaju príspevok s textom "závadný príspevok".
pozrite sa napríklad na ontola.com, pozaskolu.sk, czporadna.cz, mojestarosti.cz, czkutil a mnoho ďalších podobných.
Podobne je to aj na rôznych fórach. Jestvuje administrátor a moderátori jednotlivých tém, ktorí sa starajú aj o udržiavanie čistoty stránky.

Doplňuji:
Pokiaľ dodržujete pravidlá stránky, nech sú akokoľvek nazývané, čo ste potvrdili pri registrácii, aj keď zlatí a strieborní užívatelia zakryjú - zneviditeľnia (akoby na text položili bielu plachtu), nezmažú, rozhodujúce slovo má administrátor, ako jediný oprávnený majiteľom stránky, ktorému sa aj zodpovedá za stránku, k odstráneniu nevhodného príspevku, či jeho ponechaniu..

Stříbrný

pokud ani tam nebudeš dodržovat pravidla, které si admimi vymysleli a budou tam (stejně jako tady) někteří "mazači", co se jich drží jak hovno košile, tak neexistují...

Zlatý

ten program máš priamo v počítači - volá sa notepad exe. :DD
tam to môžeš zmazať iba ty sám.

;-Q

Stříbrný

Existují.

Např. Odpovědi.cz.
Stačí se řídit pravidly, s nimiž
jsi při registraci souhlasil …

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

To mazání ke kterému se nikdo nepřizná vyhnalo z odpovědí spoustu lidí, a naopak to sem přilákalo troly:-((

Bronzový

Pepa25

Mně přijde, že se tu maže ještě docela málo ... Jsem tu krátce, ale trolling a loutkové účty tu očividně jen kvetou ... Řeším to tak, že na některé otázky neodpovídám (nebo jen koriguju palci odpovědi)

anonym

máš u mne palec

anonym

iceT to trefila, jakým způsobem jsou pokládány a jaký je obsah otázek.
Vanasi, se přiznám, jsem si na tobě zasedl a mažu je už z principu.pohodna.cz

Zlatý

zzzzz

To je zde naprosto nezvyklé:-))

Většina lidí se za smazání asi stydí, protože se k němu nepřizná.

Česílko:-) klobouk dolů, je fajn, že jsou tady i vyjímky.

anonym

5xZ, mazu svoje, cizi jsou mi ukradene, delam si srandu, smazal jsem, kdyz se nekdo navazel do Kolesy a taky zdvojenou otazku, ale napsal jsem mu vnitrni postou duvod.
Takze nesmekej, neni k cemu.

Zlatý

zzzzz

Svoje občas mažu taky:-)

Zlatý

iceT

...a to já se taky k mazání přiznám,i když jsem dlouho,moc dlouho nic nesmázla,naposledy tehdy,když se někteří jedinci naváželi do M.Kolesy a nazývali ho všelijakými výrazy....

Zlatý

zzzzz

:-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.