Existuje podobné stránky jako odpovedi.cz,kde mi ale nikdo pořád nebude mazat otázky?

Nejlepší odpověď
annas

Znám dvoje stránky, kde je mnohem větší tolerance k otázkám, pokud nejde samozřejmě o urážky a vulgarismy. Ale nemohu uvádět název, protože jde o reklamu. Na jedny stránky přešlo hodně uživatelů z Odpovědí.
Doplňuji:
Vaše otázky zpravidla neregistruji, proto nevím, zda jsou či byly v souladu s pravidly. Proto jsem reagovala jen na dotaz. I když jsou jinde pravdila volnější, musí se dodržovat všude. Proto je třeba přečíst si před vstupem na každou stránku, co vás čeká.

Další odpovědi
iceT

Raději by ses měl zamyslet nad tím,proč jsou tvoje otázky mazány a pak se podle toho zařídit.

quentos

… a není jednodušší zkrátka dodržovat Kodex?

led

Prakticky na každej stránke niekto dohliada na nezávadnosť príspevkov, niekde sú tolerantnejší, niekde prísnejší. Prečo, všade sa nájdu ľudia, ktorí sa nekontrolujú a vyjadrujú ako v krčme pri pive. Všimnite si aj noviny „cenzurujú“ diskusie a nevhodné a urážlivé príspevky odstraňujú a ponechaju príspevok s textom „závadný príspevok“.
pozrite sa napríklad na ontola.com, pozaskolu.sk, czporadna.cz, mojestarosti.cz, czkutil a mnoho ďalších podobných.
Podobne je to aj na rôznych fórach. Jestvuje administrátor a moderátori jednotlivých tém, ktorí sa starajú aj o udržiavanie čistoty stránky.

Doplňuji:
Pokiaľ dodržujete pravidlá stránky, nech sú akokoľvek nazývané, čo ste potvrdili pri registrácii, aj keď zlatí a strieborní užívatelia zakryjú – zneviditeľnia (akoby na text položili bielu plachtu), nezmažú, rozhodujúce slovo má administrátor, ako jediný oprávnený majiteľom stránky, ktorému sa aj zodpovedá za stránku, k odstráneniu nevhodného príspevku, či jeho ponechaniu..

Funna

pokud ani tam nebudeš dodržovat pravidla, které si admimi vymysleli a budou tam (stejně jako tady) někteří „mazači“, co se jich drží jak hovno košile, tak neexistují…

arygnoc

ten program máš priamo v počítači – volá sa notepad exe. :DD
tam to môžeš zmazať iba ty sám.

;-Q

ivzez

Existují.

Např. Odpovědi.cz.
Stačí se řídit pravidly, s nimiž
jsi při registraci souhlasil …

zzzzz

To mazání ke kterému se nikdo nepřizná vyhnalo z odpovědí spoustu lidí, a naopak to sem přilákalo troly:-((

Pepa25

Mně přijde, že se tu maže ještě docela málo … Jsem tu krátce, ale trolling a loutkové účty tu očividně jen kvetou … Řeším to tak, že na některé otázky neodpovídám (nebo jen koriguju palci odpovědi)

anonym

máš u mne palec

anonym

iceT to trefila, jakým způsobem jsou pokládány a jaký je obsah otázek.
Vanasi, se přiznám, jsem si na tobě zasedl a mažu je už z principu.po­hodna.cz

zzzzz

To je zde naprosto nezvyklé:-))

Většina lidí se za smazání asi stydí, protože se k němu nepřizná.

Česílko:-) klobouk dolů, je fajn, že jsou tady i vyjímky.

anonym

5×Z, mazu svoje, cizi jsou mi ukradene, delam si srandu, smazal jsem, kdyz se nekdo navazel do Kolesy a taky zdvojenou otazku, ale napsal jsem mu vnitrni postou duvod.
Takze nesmekej, neni k cemu.

zzzzz

Svoje občas mažu taky:-)

iceT

…a to já se taky k mazání přiznám,i když jsem dlouho,moc dlouho nic nesmázla,naposledy tehdy,když se někteří jedinci naváželi do M.Kolesy a nazývali ho všelijakými výrazy…

zzzzz

🙂