bolak

Existuje opak prokrvovací masti?

Něco co obsahuje látky s úplně opačným účinkem, než třeba ten varixinal gel a podobný věci?

Nejlepší odpověď
arygnoc

áno.

o týchto liekoch a rastlinných drogách som hovoril v otázke http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zrudnuti-po-alkohlu

Další odpovědi
zjentek

jak vypsal arygnoc, spousta bylin má stahující účinek, mimo jiné i na cévy. Ovšem já to chápu, že hledáš ischemickou mast ..takový přípravek asi neexistuje ,)
Doplňuji:
existence urychlovací odkrvovací masti na modřiny by nejspíš silně podpořila embolie, vedoucí k nedokrevnosti- v tomto případě kýženému výsledku ,)

bolak

arygnoc: nevim jestli je to přesně to co jsem chtěl, asi takhle, dejme tomu že máš modřinu, nebo spáleninu a tu potřeš mastí která to červené místo skutečně odkrví, né jen že posílí cévní stěny a zpevní kapiláry.. prostě že během chvilky z těch míst bude odvedena krev, jako kdybys na to místo umístil třeba pijavici

arygnoc

dermacol.

;)

gagaga

:) ary, kdovi , na CO to ten nas bolak potrebuje .. :)

  • iv-