ten který je

Existuje někde videozáznam?

Po přečtení příspěvku o mnohomluvnos­ti,jsem si vzpomněl jak někdy v 60 letech kdy se uvolnovala atmosféra v naší zemi se skupinka recesistů domluvila a na nějakém náměstí postavila řečnický pult.Za tento pult se postavil starší pán v saku a kravatě,který vypadal jak nějaký stranický funkcionář a asi hodinu v jednom kuse mlel cíleně nesmyslné bláboly.Okolo něj se shromaždovali lidé a poslouchali.Kamera se zaměřovala na jejich reakce.Postupně ti lidé zmateně odcházeli a funkcionář nadále pokračoval v proslovu.Nakonec u něj zůstala jen jedna velmi stará babička.:-D Nevíte někdo zda existuje nějaký odkaz na tento záznam?Díky.:-D
P.S. Kdysi jsem to viděl na ČT2

Odpovědi
anonym

Neokopírovals něco? http://theta.web­node.cz/news/o-pachu-vezdejsim/