Angi-Shy

Existuje někde větší rozlišení tohoto obrázku?

http://vk.com/photo-29051940_372732567 hledám větší verzi tohoto obrázku, alespon nad 1000px aby to vypadalo líp jako plocha. Hledání podobnosti v google obrázcích mi našla maximálně jen tuto velikost kolem 600px

Odpovědi
Minas

hodit do photoshopu, držet Shift a natáhnout, popřípadě ten obrázek hodit do google a on ti najde samý obrázky, možná větší

cochee

No jak říkáš, Gůgl Obrázky našel pouze tuhle velikost, taky to tam hned před seznamem nálezů píše. Tak si to asi budeš muset zvětšit sama, ale nejspíš to bude škaredé.