Lenjička

Existuje někde v Praze něco podobného jako Varieté ve stejnojmenném muzikálu?

Ráda bych navštívila podnik podobný Burlesce (Varieté) z nového muzikálu Christiny Aguilery 🙂
Hezké slečny, zpěv a tanec 🙂
Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
lola

Jediné,co ti můžu poradit je restaurace U Fleků. Dělají tam taky něco podobného. Koukni na jejich stránky,tam si to přečteš a najdeš mapu.pokud nevíš,kde to je. Nic jiného mě nenapadá.

Další odpovědi
Elk

Kdysi byla Alhambra, ale jestli to ještě platí, to nevím.