Avatar uživatele
salsa verde

Existuje někde nějaký kurz kde by se dalo naučit základům práce se dřevem?

Pro mně. Představuju si to asi tak že bych si dokázala pak vyrobit např. nejakou bedničku či tak něco.
Doplňuji:
Kurs první pomoci už mám 🙂opravdu!! ale-Na netu toho o výrobě něčeho ze dřeva tedy moc není, knih je dost ale vidět ten gryf na vlastní oči a něco se přiučit-to je moje představa…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Kerberus, barnajka, anonym před 4618 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Určitě se něco najde na internetu jak se co dělá, ale jinak s kurzem pro práci se dřevem doporučuji i kurz první pomoci. Jak mužům, tak ženám – to není žádná urážka nešikovnosti, ale prostý fakt, že začátečník se učí s dlátem zatraženým do ruky, pilkou zaříznutou do prstu a palcem fialovým od kladívka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

no, kurz je snad prilis, tapeta by mela jit dolu opalovaci lampou, samotne drevo radeji neopalovat, aby nezcernalo, nasledne osmirkovat a natrit vrchnim lakem dle libosti (jestli se podari vse odstranit tak mozno i bezbarvy).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
salsa verde

konkrétní příklad: našla jsem u popelnice poklad-dřevěnou štokrli takovou kde ta sedací plocha se dá otevřít a uvnitř je úložný prostor…no úžasné. Jenže je to olepené tapetou, zřejmě nejednou vrstvou, pod tím nátěr. Chci si ji zrenovovat a nevím-opalovací pistolí tapetu i s barvou, nebo jen tapetu a kde zbyde barva tak odstraňovač nátěru a co pak…šmirgl nebo ne nebo co…o to mi jde

před 4618 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek