ondra07

Existuje někde na netu módní policie?

Určitě plno z vás ví, že existuje modni policie v TV – hodnotí váš outfit, styl apod…
Tak mne tak včera napadlo, jestli něco podobného existuje i na internetu… klidně i celosvětově… Já zatím na nic nepřišel právě.

Příklad: Jdete do práce, vyfotíte se a sdílnete to přes mobil na web či do aplikace.. lidé Vás tam budou hodnotit z celého světa – OUT/IN, budou komentovat a také radit, co a jak vylepšit. Za to budou sbírat body, které pak mohou vyměnit za ceny.. a další funkce.. Celý svět vás uvidí.. ne jen ten, kdo vás sleduje, ale všichni.
Je to něco jako instagram.. akorát s přesným zaměřením a bude to mít trochu jiný princip no..

Co myslíte? Funguje to už někde, nebo zatím ne a fungovat by to mělo…
Snapchat, instagram, twitter… všechno je to na stejné brdo, ale zakladatel Snapchatu vydělal miliardy v 22 letech… nebo nevím ted, kolik mu je. :) To není podstatné…

Modnipeklo je jen pro cz.. a neni to nic zajimaveho.. mam na mysli uplne jiny koncept.. OK, tim lip, že ještě není nic takového :)

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

Existuje http://www.mod­nipeklo.cz/ na českém internetu, ale já tam nechodím, nezajímám se o takové stránky…

Další odpovědi
lejdy.můn

Je to pár týdnů, co jsem na netu narazila na tenhle článek a ťukala jsem si na čelo, k čemu taková volovina v praxi je. Nevěřila jsem (resp. nenapadlo by mě), že o takhle povrchní appku vůbec někdo může mít zájem…
 http://zena.cen­trum.cz/moda-a-krasa/modni-trendy/clanek­.phtml?id=808493

Není to nic proti tobě, Ondro, ale docela ti závidím, jestli máš jen takový „starosti“, nakolik in/out je tvůj aktuální vohoz. :-/

quentos

Zaplaťpámbu ne, ze stejného důvodu, jako na internetu nexistuje pravopisná policie – nevěděla by, kam dřív skočit.