Pájo

Existuje někde na internetu manuál, jak vzít (správně!) úplatek?

Nerad bych byl pozadu, doba se mění…
Manipulace jsou na denním pořádku. Televize servíruje lidem zábavu, kde se „zábavně lže“ (http://www.csfd­.cz/film/331279-copak-bych-vam-lhal/ ), ale pořádný materiály k dispozici nejsou žádný! ;)
Nerad bych udělal chybu (další amnestie už nemusí být), ke komu jít do učení?? Prosím, spěchá!

(kategorie otázky: humor,ironie,nad­sázka)

Nejlepší odpověď
Drap

Na internetu ne. Tato dovednost se předává pouze ústní formou. Nejlépe by se bylo asi učit od někoho z vládních kruhů, z vysoké politiky a nebo od majitelů závratně rostoucích firem.

Další odpovědi
anonym

Ono, za socializmu nebyl problém, viz zdroj. Teď už je to horší. Stejně je to zajímavé, kdysi se kradlo a nikomu nic nechybělo, teď už to jde vidět, je to asi tím, že už není co ukrást a když někdo jenom preci něco ukradne, tak se to na té malé hromádce ihned pozná.
Ještě pro porozumění, jaký je rozdíl mezi socializmem a demokracií:

Za socializmu kradli občané po troškách ze státního, kdežto v demokratické společnosti okrádá stát ve velkém občany, akorát se tomu neříká krádež, ale daně.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=8Ut­nCM7aKyY

led

Pozrite si známe Dietlové seriály
Muž na radnici, Nemocnice na kraji města, Žena za pultem…
Prípadne zo spriateleného Západu Dallas…
Tých „školiacich“ seriálov a filmov nájdete neúrekom :)

Wang

Jak píše >Drap< je to tradice předávaná z generace na generaci hlavně ústním podáním.

Pájo

Jak může být pro někoho zajímavá odpověď, která vlastně na nic neodpovídá?

Pájo

Tak pro odpomass ještě jednou zde!
Otázka:
Existuje někde na internetu manuál, jak vzít (správně!) úplatek?

odpomass

Ne, na řečnické otázky se zpravidla neodpovídá, to bys mohl vědět. Protože pokud není řečnická, tak je hloupá. A na ty se neodpovídá už vůbec…

Pájo

Díky za analýzu.

A tvoje reakce je hloupá (nebo řečnická?)..... to nechť posoudí jiní.