bolak

Existuje někde mapa lesů?

Myslím mapa podle které se pozná kde jsou bukové lesy, kde smrkové, dubové, březové a tak podobně…

Nejlepší odpověď
vlk samotař

http://www.uhul­.cz/mapy-a-data/katalog-mapovych-informaci
můžeš si vybrat.

Další odpovědi
setapouch

Ano, ale mají je majitelé nebo lesní hospodáři. Navíc (pokud nejsou mé informace zastaralé) do výměry 3 ha lze hospodařit úplně bez plánů, takže tyto nemusí být evidované vůbec.
Doplňuji:
vlk samotař: kde tam najdeš bolakem požadované informace?

Funna

vlk…díky…zajímavý odkaz…ten se vždycky hodí .-)
setapouch…jsou tam…ve smíšenosti klepneš na mapu a ukáže se ti, jaká je tam převaha stromů…

setapouch

„bukové lesy, kde smrkové, dubové, březové a tak podobně“ – kde vidíš požadované informace?

Pepa25

Připojuju se k poděkování, je to super odkaz.