Existuje nějaký web kde by lidé nabízeli pomoc druhým?

Myslím jako když někdo potřebuje s něčím pomoct, třeba vymalovat, najít ztracenou kočku, pomoct se stěhováním a tak.
Já teď třeba mám hodně volna a klidně bych takhle někomu pomohl jen tak zadáča abych zabil čas.
Doplňuji:
Pokud je tu někdo z jižní moravy tak pište do zpráv, třeba se domluvíme :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Takoví lidé nechť se hlásí na profilu zzzzz.
Potřebuji porýt zahradu, naštípat dříví, složit uhlí do sklepa, vyčistit kanalizaci a nakopat 20 metrů 1 metr hlubokou díru na el. kabel. :-DDD
Dělám si srandu :-)

Tak zkus třeba charitu, tam budou zcela jistě vědět o nějakém nemohoucím člověku, který by tvou pomoc vážně ocenil.

Doplňuji:
Taková škoda, jsem ze severní :-((( chjo, asi se přestěhuji.

Zkus tu Charitu, oni pečují o staré lidi, vozí jim domů jídlo atd. Myslím si, že opravdu budou vědět o někom kdo by tvou pomoc ocenil.

Další odpovědi:

Zlatý

Stav se kdykoli. Modráky ti půjčím.
Nevím o ničem podobném. Možná lokálně v některém městě něco podobného by se našlo. V každém případě, dříve či později jistě něco pro své dobré srdce najdeš.

Zlatý

mám rozbitý plot platím hotově :-D

Bronzový

Ano.....jsou to Odpovedi.cz, kde mnozi zcela bezplatne radi poradi----a nemuseli by...:) Vzdyt nekteri "sedi"cely den.....a "pracuji" uplne zadarmo, a casto nedostanou za kvalitni odpovedi ani nejmensi podekovani, a jejich vysoce informativni odpovedi jsou dokonce bezduvodne mazany, ackoliv podany dle kodexu ....:) A zase jini, nejen ze neporadi, ale jsou jen vulgarni a radi urazi ty ostani....
Takze tak je to s pomoci druhym......

Bronzový

pošli mejla,máš zítra čas?
Doplňuji:
...tak to mám smůlu,to je trochu z ruky,škoda,nenajde se někdo jiný?

Bronzový

nějaké super paničce bych vypomohl rád....můj "potenciál" docela zahálí )))

Bronzový

O takové službě jsem už slyšel, jen ne v ČR, je ale potřeba vstupní prověrka (kvůli zlodějům a tak) a potom už to jede, jde o obchod sčasem, někdo uklizí u lidí a chce potom třeba vymalovat atd...
Místo peněz tam jsou kredity za čas strávený prací u někoho.

Zlatý

mně se zaběhla kočka, naposledy ji viděli, jak jde směrem na jižní ..moh bys se tam mrknout a poslat mi ji zpět na sever? Zadáča, abych neurazil :o

Bronzový

Můžete svůj čas věnovat střílením policistů na Ukrajině jestli nemáte co dělat. http://h0067.s15.cdn.szn.cz/…

Zdroj: http://h0067.s15.cdn.szn.cz/vo d/15/0067/34241/mp4/2d79e505e3 d26cb2_360p.mp4

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.