Avatar uživatele
anonym

Existuje nějaký web kde by lidé nabízeli pomoc druhým?

Myslím jako když někdo potřebuje s něčím pomoct, třeba vymalovat, najít ztracenou kočku, pomoct se stěhováním a tak.
Já teď třeba mám hodně volna a klidně bych takhle někomu pomohl jen tak zadáča abych zabil čas.
Doplňuji:
Pokud je tu někdo z jižní moravy tak pište do zpráv, třeba se domluvíme :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Drap, fcoop, bolak, briketka10, zzzzz, petra15 před 3698 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Takoví lidé nechť se hlásí na profilu zzzzz.
Potřebuji porýt zahradu, naštípat dříví, složit uhlí do sklepa, vyčistit kanalizaci a nakopat 20 metrů 1 metr hlubokou díru na el. kabel. 😁
Dělám si srandu 🙂

Tak zkus třeba charitu, tam budou zcela jistě vědět o nějakém nemohoucím člověku, který by tvou pomoc vážně ocenil.

Doplňuji:
Taková škoda, jsem ze severní ☹ chjo, asi se přestěhuji.

Zkus tu Charitu, oni pečují o staré lidi, vozí jim domů jídlo atd. Myslím si, že opravdu budou vědět o někom kdo by tvou pomoc ocenil.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Stav se kdykoli. Modráky ti půjčím.
Nevím o ničem podobném. Možná lokálně v některém městě něco podobného by se našlo. V každém případě, dříve či později jistě něco pro své dobré srdce najdeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

mám rozbitý plot platím hotově 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Ano.....jsou to Odpovedi.cz, kde mnozi zcela bezplatne radi poradi----a nemuseli by…:) Vzdyt nekteri „sedi"cely den.....a "pracuji“ uplne zadarmo, a casto nedostanou za kvalitni odpovedi ani nejmensi podekovani, a jejich vysoce informativni odpovedi jsou dokonce bezduvodne mazany, ackoliv podany dle kodexu …:) A zase jini, nejen ze neporadi, ale jsou jen vulgarni a radi urazi ty ostani…
Takze tak je to s pomoci druhym......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

pošli mejla,máš zítra čas?
Doplňuji:
…tak to mám smůlu,to je trochu z ruky,škoda,ne­najde se někdo jiný?

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

nějaké super paničce bych vypomohl rád…můj „potenciál“ docela zahálí )))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

O takové službě jsem už slyšel, jen ne v ČR, je ale potřeba vstupní prověrka (kvůli zlodějům a tak) a potom už to jede, jde o obchod sčasem, někdo uklizí u lidí a chce potom třeba vymalovat atd…
Místo peněz tam jsou kredity za čas strávený prací u někoho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

mně se zaběhla kočka, naposledy ji viděli, jak jde směrem na jižní ..moh bys se tam mrknout a poslat mi ji zpět na sever? Zadáča, abych neurazil :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Můžete svůj čas věnovat střílením policistů na Ukrajině jestli nemáte co dělat. http://h0067.s15­.cdn.szn.cz/vod/15/0­067/34241/mp4/2d79e505e3­d26cb2_360p.mp4

Zdroj: http://h0067.s15­.cdn.szn.cz/vod/15/0­067/34241/mp4/2d79e505e3­d26cb2_360p.mp4

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek