Existuje nějaký web kde by lidé nabízeli pomoc druhým?

Myslím jako když někdo potřebuje s něčím pomoct, třeba vymalovat, najít ztracenou kočku, pomoct se stěhováním a tak.
Já teď třeba mám hodně volna a klidně bych takhle někomu pomohl jen tak zadáča abych zabil čas.
Doplňuji:
Pokud je tu někdo z jižní moravy tak pište do zpráv, třeba se domluvíme :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Takoví lidé nechť se hlásí na profilu zzzzz.
Potřebuji porýt zahradu, naštípat dříví, složit uhlí do sklepa, vyčistit kanalizaci a nakopat 20 metrů 1 metr hlubokou díru na el. kabel. 😁
Dělám si srandu 🙂

Tak zkus třeba charitu, tam budou zcela jistě vědět o nějakém nemohoucím člověku, který by tvou pomoc vážně ocenil.

Doplňuji:
Taková škoda, jsem ze severní ☹ chjo, asi se přestěhuji.

Zkus tu Charitu, oni pečují o staré lidi, vozí jim domů jídlo atd. Myslím si, že opravdu budou vědět o někom kdo by tvou pomoc ocenil.

Další odpovědi
Drap

Stav se kdykoli. Modráky ti půjčím.
Nevím o ničem podobném. Možná lokálně v některém městě něco podobného by se našlo. V každém případě, dříve či později jistě něco pro své dobré srdce najdeš.

briketka10

mám rozbitý plot platím hotově 😁

petra15

Ano.....jsou to Odpovedi.cz, kde mnozi zcela bezplatne radi poradi----a nemuseli by…:) Vzdyt nekteri „sedi"cely den.....a "pracuji“ uplne zadarmo, a casto nedostanou za kvalitni odpovedi ani nejmensi podekovani, a jejich vysoce informativni odpovedi jsou dokonce bezduvodne mazany, ackoliv podany dle kodexu …:) A zase jini, nejen ze neporadi, ale jsou jen vulgarni a radi urazi ty ostani…
Takze tak je to s pomoci druhym......

Mc Merkurion

pošli mejla,máš zítra čas?
Doplňuji:
…tak to mám smůlu,to je trochu z ruky,škoda,ne­najde se někdo jiný?

NikkiHeat

nějaké super paničce bych vypomohl rád…můj „potenciál“ docela zahálí )))

rigormortis

O takové službě jsem už slyšel, jen ne v ČR, je ale potřeba vstupní prověrka (kvůli zlodějům a tak) a potom už to jede, jde o obchod sčasem, někdo uklizí u lidí a chce potom třeba vymalovat atd…
Místo peněz tam jsou kredity za čas strávený prací u někoho.

zjentek

mně se zaběhla kočka, naposledy ji viděli, jak jde směrem na jižní ..moh bys se tam mrknout a poslat mi ji zpět na sever? Zadáča, abych neurazil :o

ptáč

Můžete svůj čas věnovat střílením policistů na Ukrajině jestli nemáte co dělat. http://h0067.s15­.cdn.szn.cz/vod/15/0­067/34241/mp4/2d79e505e3­d26cb2_360p.mp4

Zdroj: http://h0067.s15­.cdn.szn.cz/vod/15/0­067/34241/mp4/2d79e505e3­d26cb2_360p.mp4