mikee.nikee

Existuje nějaký syndrom který ještě nikdo nikdy neměl ?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, neexistuje a pokud by existoval, tak bychom už věděli, že ho někdo měl.

Další odpovědi
Jsemtady

Typuju, ze otazka je zde i odpovedi. Myslim ze nazvy syndromu se vymysleji az kdyz ho nekdo prvne ma. Tedy si myslim ze ne.

zjentek

je fůra syndromů, který by lidi potkávali, kdyby se změnily třeba fyzikální podmínky na zemi, teoreticky víme, jak by se asi projevovali

mosoj

Vzpamatuj se !

bolak

Třeba Dowsnův syndrom, jenž nebyl ještě oficiálně katalogizován.

Jedná se o obsedantně kompulzivní poruchu působící na frontální lalok a vyvolávající nutkání sledovat přiblbé americké seriály.

honzikd

Ano, syndrom pokládání nesmyslných otázek na internetových diskuzích. Ačkoliv, pravidlo „nikdo nikdy neměl“ zřejmě už neplatí.

arygnoc

určite.
fyzicky i morálne ako ľudstvo degradujeme (nevieme sa ani napr. rozmnožovať, veď skoro každé tehotenstvo je rizikové, predtým bolo tehotenstvo normálna vec).
takže tých symptómov bude ším ďalej tým viac.
možno ich časom budeme iba číslovať.

Bobík147

Jak může existovat něco, co nikdo neměl? :)

anonym

Vepište odpověď… http://media.roz­hlas.cz/_audi­o/02767555.mp3

anonym

Klausofobie