Zlatý

Existuje nějaký sprej (nátěr/repair kit) na opravu odprýsknutého smaltu u sporákové trouby (v ČERNÉ barvě)?

Poškození smaltu je na spodní hraně trouby sporáku - tedy částečně již v troubě. Nátěr by tedy měl mít i tepelnou odolností (cca do 300 °C).

Dlouho jsem hledal na internetu, ale bez výsledku. Poradíte mi prosím někdo?
Děkuji za každý dobrý tip. Sporák je skoro nový.
P.
Doplňuji:
Na webu jsem našel "Repair Hot Porcelain * PORC-a-FIX High Heat Flat Black"
http://www.amazon.co.uk/…
...mělo by to vydržet až 425°F (218°C), jenže trouba "umí" až 275°C, takže nevím. Co myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

jedině na to použít tepelně odolnou (silikonovou) barvu...prodává se i ve spreji...

Další odpovědi:

Zlatý

Baumax ci Bauhaus ...prodavaj se primo tmely v kartusich na vysoke teploty ..mrkni se tam ..bude to ve stavebninach u tmelu ..silikonu proste u kartusi ...napriklad silikon kominovy je v cerne barve cena kolem 120 kc ...dal by se pouzit ..
Doplňuji:
sprey tezko a stejne by nemel dlouheho trvani ...krom stribrenky na vyfuky ..pece ..kominove roury atd ..zda se vyrabi v cerne to nevim mozne to je ...

Zlatý

asi bych si na ten "úraz" zvykl. Kdysi jsem měl takový úraz ve vaně, bylo to tam leta a když jsem to pak zamáznul smaltem z drogerie, už ta vana tak nějak nebyla ona ,)
..ale prodávají to a totéž, co máš na sporáku stojí cca 1.000kč/kit, ty za cca 100kč/kit jsou převážně do 100 stupňů celsia

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.