panxnotdead

Existuje nějaký šampon?

Na jednom místě mám hrozně zkroucené a jakoby nevyživené vlasy.. strašně snadno se přetrhnou, existuje něco, co by tomu pomohlo?

Nejlepší odpověď
hanulka11

koupila bych si nějakou regenerační kůru nebo regenerační šampon

XenieRo

No, já bych kupovala určitě kvalitní šampony. Jako obyčejný šampon z drogerky ti nezabere. Hele, zkus se podívat na řadu zn. Urtekram. Jako oni mají několik šamponů a určitě si vybereš.

XenieRo

Je, holky, teď jsem se koukala, že mají tu zn. Urtekram taky v Globusu. Jupííí, takže pokud něco dojde, můžete koupit tam. Viděla jsem tam šampony :)