taranee1

Existuje nějaký prográmek, který mi přeformátuje video na mp3 ???

Existuje??? A pokud ano (což si myslím, že ano), který by jste mi doporučili a máte s ním nějáké zkušenosti??? Jsem laik :D

Nejlepší odpověď
Bedy

aTube Catcher i Youtube Downloader primárně slouží ke stahování videí z internetu (Youtube, apod.).

Osobně můžu doporučit program Format factory, který má velké možnosti nastavení formátů a přitom je jednoduchý na použití, zdarma a v češtině. Ke stažení z www.slunecnice­.cz/sw/format-factory

Při instalaci odmítněte ASK Toolbar!
Doplňuji:
Jo Braníku, řada lidí to využívá na stahování písniček z Youtube, akorát to nemá tolik možností – kdo chce třeba stahovat opravdu kvalitní hudbu z Youtube/VEVO, tak jsou lepší volby.

Další odpovědi
Braník

Já doporučím tento,http://ww­w.youtube-mp3.org/
nemusíš nic instalovat -jen vložíš odkaz a frčí to
jinak souhlas s Bedym-format factory je tomto směru na spoustu převodů supr,ale musíš jej instalovat

Olmann

Já to dělám přes Youtube Downloader.
Doplňuji:
to Bedy: primárně jo,ale převod dělá taky a jednoduše

Alesh

milionkrát tady zmiňovaný Format Factory

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

bolak

Jak říká Braník, pokud potřebuješ písničku z youtube, tak jsou na světě online convertery, u kterých se nemusí nic instalovat. Jen vložíš odkaz a je hotovo.

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=y­outube+to+mp3+con­vernetr&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#hl=cs&cli­ent=opera&hs=Dc&tbo­=d&channel=sug­gest&sclient=psy-ab&q=youtube+to+mp3+ON­LINE+converter&oq=y­outube+to+mp3+ON­LINE+converter&gs_l=ser­p.3..0i13l3j0i7i­30l7.35318.37517­.1.37711.7.7.0­.0.0.2.261.1344­.0j2j4.6.0...0­.0...1c.1.oiG­PjmZTUwE&psj=1&bav­=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.&fp=6242708­1e2d2fa39&bpcl=40096503&­biw=1887&bih=936

Jestli to chceš ale z obyč videa na disku nebo potřebuješ lepší kvalitu a nevíš jak se písnička jmenuje, tak stačí zadat pár slov z textu do googlu a von už ti název najde. Pak už si ji jen stáhneš třeba z ulozto nebo z nějakých freemp3 servrů.

DusanOrlik

Nejjednodušší je určitě aTube Catcher-ten určitě zkus.Jinak je ještě dobrý VDownloader :)

marcelkacz

Jen ještě dodám, pokud bys chtěla stahovat hudbu z Youtubka, tak di na stránku 2conv.com, hodíš tam odkaz na YT a rovnou ti to hodí do mp3 a stáhne :)