Hopík

Existuje nejaký program na zesílení hlasitosti v mp4?

Doplňuji:
v mp4 přehrávači.

Odpovědi
anonym

V možnostech zvuku v konvertoru videí lze poopravit hlasitost/nor­malizace. Ale použití této úpravy se víc projeví šumy a ztratí se dynamika, takže to tím pádem už nepatří do Audio a Hi-Fi.
Já bych tuto úpravu nesvěřil jedinému free softu k tomu určenému. Extrahuji zvuk do bezztrátového formátu. Zvolím editační program o kterém vím co umí udělat s nízkou kvalitou zvuku a nízkou úrovní. K těmto věcem je potřeba použít profi program. Po zkouškách zvuku který opravuji ho sloučím s videem.
Když zesiluji úroveň vybuzení, zesiluji šum. A šum vznikne i při nahrávání z digitálního hudebního nástroje do PC. Hele mám nápad, přidej odkaz ke stažení tohoto videa. Mám volno, pohraji si s tím.