1vlasta1

Existuje nějaký program na pc, aby se v něm dalo udělat film z fotek?

Dobrý večer, myslím to tak, že budu mít spoustu různých fotek a budu to chtít do takového „filmu“ v podstatě taková menší prezentace, akorát aby se tam dal přidat zvuk a různé další efekty jako třeba prolínání fotek nebo tak něco. děkuji předem za odpovědi a přeji hezký večer.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

windows media maker

Další odpovědi
gecco

Libovolný videoeditor, např. Avidemux (free, ke stažení – http://fixounet­.free.fr/avide­mux/ ).
Fotky ´naskládáš´ za sebe, definuješ dobu zobrazení a uložíš jako video.
😉

anonym

V pc bys měl mít jednoduchý windows movie maker,napiš to startu a mělo by se ti to objevit,popř.proh­ledej pc.

Mravenec

Já pracuji celkem „profesionálně“ 😁 s programem Camtasia 8, lze tam dát fotky, efekty a vložit i hudbu. K dispozici jen trial, jinak koupit. 🙂

kajicek94

Doporučuji: ProShow Producer – je sice placený, ale můžeš si jej koupit nebo stáhnout.