Markéta S.

Existuje nějaký program na hromadné nahrávání fotek do vlastní skupiny na Facebooku?

Hledám nějaký program, který umí nahrávat celá fotoalba ( složky s fotkami v Pc ) do skupiny na Facebooku, skupiny, ve kterej jsem správce já. Mám moc složek s fotkami a po jednom se mi to nechce nahrávat a je to velice zdlouhavý. Nechci tady mít odpovědi ve stylu, tak si ty složky smaž…

Odpovědi
mosoj

Na co potřebuješ program.
Vem příkaz na FB „vytvořit album“ , pojmenuj ho a vyber si fotky které chceš nahrát . Celkový výběr musíš udělat po jedné fotce ale nahrání proběhne najednou.