Heřman

Existuje nějaký program který umí spustit intarnet v PC (jako internetový prohlížeč) .

Potřebuji program který nezatěžuje internet a je stejný nebo podobný jako v mobilu. Myslím tím mobilní prohlížeče.

Odpovědi
Mapel

Trochu otázce nerozumím a jsem zvědavej na ostatní odpovědi. Program, který spouští internet v počítači je internetový prohlížeč. Nebo snad existuje něco jiného?

balca

Tak si v prohlížeči(v kla­sickém) zakažte obrázky atd…tím bude načítání rychlejší…
nebo když například budete chtít jít na seznam.cz tak to bude vypadat takhle m.seznam.cz.

JanVal

Chápu dobře, že potřebujete mobilní internetový prohlížeč, aby jste se dostal na intranet?

Heřman

Myslím tím program (internetový prohlížeč) který není tak náročný a nezatěžuje internetové připojení.