Questman

Existuje nějaký program, který ukáže něco jako příkazový řádek, kde by vypisoval textovou podobu hry v reálném čase?

Něco, jako program, který běžel na monitorech ve filmu Matrix – vypisuje kód, místo aby ho zobrazoval jako obraz.

Odpovědi
Hamon

Matrix byl nesmysl, vždy se líp kouká na výsledek než na kód. Ale jestli nevěříš a chceš si to zkusit, říká se tomu debugger. Hry sice nedělám, ale není problém, aby program za sekundu vykonal tisíce řádků. Opravdu to budeš stíhat?

arygnoc

prakticky to je blbosť, výpis behu programu sa používa pri jeho ladení, trasovaní, kontrole a pod. (sú tam vložené buď priamo príkazy na zobrazenie behu programu prístupné iba cez „zadné dvierka“, teda programátorovi, alebo dotyčné príkazy na výpis (print, echo a pod., záleží na jazyku) sú zabanované (okomentované)).

len tak mimochodom:
práve výpis behu programu na výstupné zariadenie (monitor) zaberajú najviac času behu programu.