Kaxx

Existuje nějaký program, který dá písničku do jiného tonu? :)

Nejlepší odpověď
Evasky

Ano,je to nějaký karaoke program.Zkus se podívat na internet.Já jsem ho měla,ale už nevím,jak se jmenuje.Dokáže i plno jiných věcí.

Další odpovědi
Fredosar

Když už tak do jiné tóniny.Existuje zcela jistě řada takových programů.Já osobně vím,že program Atomix Virtual DJ to umí.Lepší verze to dokážou dokonce uložit.