arygnoc

Existuje nějaký přípravek

na „vyleštění“ displeje dotykových zařízené (telefon, tablet), nějaká pasta nebo hadřík, který odstrání škrábance?
Doplňuji:
vím, že existují přípravky na "vyletění cd, dvd, ale na dipleje – to právě sháním.

Nejlepší odpověď
iceT

A nešo by to takovou tou hadérkou,co se používá na brýle?Sice vyleštíte,ale škrábance asi odstranit nepůjdou…

Další odpovědi
beer

Zrovna včera jsme se o tom bavili u piva, kamoš používá na velmi jemné škrábance cigaretový popel a je spokojen, na větší škr. ale žádnou fintu neznal.
Doporučil jsem mu k odstranění hlubších rýh pastu Tempo, je to zde

Zdroj: http://forum.mo­bilmania.cz/vi­ewtopic.php?t=23048

anonym

Ve vodafone jsem videla takovou malou minipasticku . Asi za 125 kc. -iv-

baghira

Zrovna všera jsem viděl v tesco takovou soupravu na čištění displejů (sprej + hadra). Ale to je čistidlo odstraňující ťapance a špínu. Proti škrábancům asi nepomůže nic (jenom preventivně ochranná fólie)