Existuje nějaký plugin pro Photoshop CS 3 který by umožňoval Photoshopu načítání gif animací?

Když mám uloženou nějakou animaci gif a potřebuju ji nahrát do Photoshopu tak, aby se zobrazily jako obrázky fram po framu, nebo jako jeden obrázek s vrstvami kde framy jsou, Photoshop mi to vždy zamítne a tak jsem přemýšlela, zda existuje nějaký plugin, co by tomu napomohl?

Mám podobný plugin pro Photofiltre a to je taky jediný důvod, proč photofiltre mám. Ale je to pak moc zdlouhavé, věchno to načítání framů a ukládání fram po framu, aby se to mohlo otevřít zase v photoshopu atd. Existuje proto nějaký plugin?
Doplňuji:
to už jsem zkoušela a objevuje se mi tahle tabulka: http://img.janforman.com/… a i když jsem si QuickTime stáhla v této verzi a zkusila tuto možnost znovu, napsalo to, že mi chybí nějaký soubor "QT(nějaká další dvě písmena).dll". Když jsem to odklikla a zkusila znovu, už mi to zase jen psalo, že potřebuju QuickTime přesto, že ten už byl nainstalovaný

Odpovědi:

Pokročilý

Nevím zda-li funguje tento postup i v CS3, ale pro 4 lze řešit takto:

1. Go to File->Import->Video Frames to Layers
2. In the File Name box type “*” ( or you can type the name manually) The window will now show every type of file
3. Select your gif and you have done

Pokročilý

S animacemi gif nepracuje Photoshop, ale program Image Ready, který většinou býval spoučástí instalace Photoshopu. Snad to platí i pro CS3. Zkuste se podívat, jestli ho máte nainstalován a otevřete animaci v něm. Bude tam osa s jednotlivými snímky a zůstane i možnost práce s vrstvami.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.