SIMCA

Existuje nějaký opravný prográmek na dvdčka?

Prosím vás existuje nějaký opravný prográmek na dvdčka? myslím tím to,že když se mi třeba seká film tak jestli ho lze nějak poopravit abych ho nemusela vypalovat znovu díky simča

Nejlepší odpověď
Tombik

Můžeš zkusit toto: http://bit.ly/cCa67o . Ale pokud je dvd (hodně) poškrábané, tak ho nic nezachrání.

Další odpovědi
Miroslavst

I na tuto otázku jsem již odpovídal. Nemusí to být dvdčkem, ale klidně to může být tím, že ho počítač nestihne přehrát. Grafika, paměť i možné připojení k netu a načítání nějakého souboru zpomalý počítač a pak do toho chceš další činnosti, jako přehrát dvd. to se pak občas stane, že se seká.

Eloška

Možná KMplayer na www.stahuj.cz

Gorouš

Už je to třetí otázka ohledně opravách filmů. Zapátrejte v historii otázek.