Klára K.

Existuje nějaký (kamenný) obchod v Brně, kde se prodávají boxovací pytle?

a potom mám ještě jednu otázku, jestli existuje něco jako boxovací pytel pro děti?
Doplňuji:
Děkuji, Google jsem prohlédla, avšak nejsem znalec, takže mi to moc neříká…
A poté mám ještě poslední otázku:
Jakou tvrdost pytle si mám zvolit, když na něm budu chtít trénovat kopy (karate)

Odpovědi
a623682@drdr

ano, ve vetsich sportovnich obchodech. a martial arts ochody jsou v brne taky. google znas?

Hamon

Existují ve všech velikostech. Doporučuji hayashi.
Doplňuji:
Jdi na www.hayashi.cz, doporučí ti podle věku a hmotnosti.

Drap

Ano. Pytle se dělají v několika velikostech. Kdysi jsem je i vyráběl