fcoop

Existuje nějaký jednorázový „profukovač trubek“?

Myslím tím vrahouna různého „smetí“, který by se mohl skrývat v PC.
Takového,co by nekolidoval s antivir. programem,nain­stalovaném v PC.Takový vrah na jedno použití.
Mám Micr.Security Essential. Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Změnil jsem počítač . Od března mám PC s win 7. Také jsem profukoval tak jak jsem byl zvyklý a nikdy se nic nestalo. Teď se bohužel stalo a nakoplo mi to registry.
Naštěstí to opravila rozdílová instalace OS.
Security Essential jsem zrušil a nainstaloval Comodo. Ale antivirem to nebylo.
Spíš CClenerem a jeho použitím na registry.
Už je pryč. Odborníci radí na win 7 s čištěním opatrně.