annas

Existuje nějaký fígl na to, aby bramborový salát vydržel co nejdéle a nekvasil?

Děkuji za rady.
Doplňuji:
Tak děkuji za radu, to jsem nevěděla. Určitě vyzkouším. Zůstala jsem sama, děti asi nepřijedou, mám strach, že to množství přeženu a pak to budu zkažené vyhazovat. Nějak si nemohu zvyknout, že vařím jen pro jednoho. Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Není ale lepší nechat salát zkvasit a pak ho jíst jako kysané zelí?
Doplňuji:
Vážně. Spařit cibuli, salát vydrží déle.
http://blog.za­rohem.cz/clanek­.asp?cislo=1405

vagra

Potvrzuji-po spaření cibule,opravdu salát vydrží déle.U nás, ale takovou šanci nedostane.:-)