Lenča59

Existuje nějaký fakt užitečný časpopis pro holky teenagerky(13 let a více)?

Hrozně ráda bych si našla nějaký časopis pro holky teenagerky (13. let a víc) kde jsou různé rady jak si najít kámoše a partu, co nebo jaká barva je v módě… prostě holčičí časopis který se prodává všude na Moravě. Nemyslím zrovna Bravo a Bravo Girl! a čekám radu spíš od holek, ale i kluci by mi pomohly ;) A kdyby jste znali víc časpopisů tak je sem prosím pište :)

Odpovědi
Michal Kole

třeba www.krasna.cz

je to sice e-zim, ale v dnešní virtuální době to má více výhod než papírový časopis, např. do papírového časopisu si nemůžeš vyvěmnit názory s jinými čtenáři

anonym

Jednou mi teta z veletrhu přivezla Šťastnou 13, bylo tam hodně módy a líčení, ale i trápení atd… A časopis se dal přečíst opravdu celý, Bravo je oproti tomu minimum. Šlo tam spíše o krásu :) Nevím tedy,jak dnes a jestli vůbec vychází :))

Emví

balca

určitě Bravo ;DDDD