bolak

Existuje nějaký doplněk na automatické vymazání mezipaměti před každým ukončení prohlížeče Google Chrome?

A ještě jedna doplňující: Je ta mezipaměť vůbec k něčemu dobrá?
Mě se hodně často stává, že mi tam právě ta mezipameť nadělá čurbes, rozhodí styly stránek a navíc mi prohlížeč jede čím dál pomalejc. Když ji resetuju tak je to OK, takže je nějaký racionální důvod ji při každém ukončení prohlížeče nemazat?

Odpovědi
anonym

zkus ccleaner najdes ho na stahuj.cz.maze vse co potrebujes ale musis v tom programu oznacit i ten chrome