huxa

Existuje nějaký dobrý článek a zdravé výživě, jídelníčku, apod. který se snaží přesně stanovit, co člověk má jíst a jaké

cviky dělat? Ne jako většina těchto článků, ale aby striktně autor napsal, na snídani si dej banán, na oběd čočku, udělej sto kliků a na večeři zblajzni čtvrt kila kuřete :)

Nejlepší odpověď
annas

Navštívit výživového poradce. Moje známá to udělala před necelým rokem. Zaplatila Kč 8000 a stravovala se podle doporučení, každý měsíc jezdila na kontroly. Vážila asi 90 kg, dnes má 67 kg. Její dcera šlla dorvněž do toho, za 2 měsíce zhubla o 8 kg. Jenže dotyčná všechno jídlo musel vážit, na dovolenou s sebou vozila malé váhy – jedla semínka, určitý druh ovoce, neví už přesně. Důležité je dodržovat pětihodinový cyklus mezi jídlem. Mezi tím nic ..T
Také záleží na věku a na spalování, to všechno poradkyně vypočítala …

Další odpovědi
Drap

Tak to zřejmě takový článek nenajdeš. Neexistuje universální rada pro všechny lidi stejná. Najdi si výživového poradce, řekneš mu co chceš, a on ti sestaví jídelníček na míru.