Kadoun

Existuje nějaký cz přehled pc programů s krátkým popisem o jaký program se jedná?

Koupil jsem počítač s Windows 8, kde je předinstalována celá řada programů (zejména v angličtině)o kte­rých nemám ani tušení k čemu slouží a zda si mohu dovolit je odinstalovat.
Doplňuji:
OK, díky všem za rady.

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuji zadat název programu do vyhledávače – například do Seznam.cz nebo Bing.com a hned to uvidíte. Případně svěřit počítač zkušenému uživateli a ten už řekne co a jak.

Google nedoporučuji používat, sleduje aktivitu uživatelů, vizte http://donttrac­k.us/ Díky této skutečnosti vznikl vyhledávač Duckduckgo.com

Další odpovědi
badisko

Revo Uininstaler … http://www.re­vouninstaller­.com/ …kdyz ho otevres a kliknes na program …tak ti ti dole nabidne …otevrit domovskou stranku …a hned mas jasno ne?…nemisis program po programu googlit jak trouba…

bolak

Stačí googlit.

anonym

Ve většině případů odinstalovávám, bývají jen trial a zabírají místo.

badisko

ad⇒ cesilko… souhlas s klucinou vetsinou ..nacpo takovy kraviny ze clovek nemuze jinak… nez je odinstalovat …

bolak

Bedy: dyť je to supr, když máš herpes tak ti to nabídne lék, můžeš bejt rád