Avatar uživatele
koník.

Existuje nějaký celosvětový vyhledávač spojů? Obdoba idosu?

Existuje nějaký celosvětový vyhledávač spojů? Nebo nějaká stránka na které se mi zobrazí v jaké zemi chci daný spoj najít? Nebo třeba mapa světa, na které, když břiblížím danou zastávku mhd a rozkliknu ji, tak mi nabídne najít nějaký spoj, stejně jako na mapách co jsou na seznamu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, suaeda, AnnMary před 4342 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Aby bylo vše na jedné stránce ? To asi nikde nenajdeš. Těch dopravců je tolik a časy se poměrně často mění, že by to technicky bylo příliš náročné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

To by byla extra služba, ale té se opravdu asi hned tak nedočkáme. Ale napadá mi proč EU, která zasahuje a vylaďuje kde co, již něco podobného nespustila. Možná by stačila stránka s odkazy na weby jednotlivých členských zemí. Zatím jsem potřeboval a tedy našel mimo našich „www.jizdnirady.cz“ ještě
slovenské http://cp.atlas­.sk/bus/spoje­nie/
německé www.bahn.de
švýcarské www.sbb.ch
Můžete doplňovat odkazy dále

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V prípade leteckej a námornej dopravy jestvujú také služby.
Veď ako by ste ináč leteli napríklad z Bratislavy do Kapského mesta.
Príklad:
letela z Bratislavy do Istambulu – letecký autobus do Viedne, odtiaľ liteadlom do Budapešti a ďalšou spoločnosťou do Istambulu, a moja batožina z Bratislavy do Amsterdamu, tam stála týždeň a odtiaľ potom inou spoločnosťou priamo do Istambulu. A to všetko vďaka takémuto vyhľadávaču. Tomu sa hovorí technický pokrok :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek