koník.

Existuje nějaký celkový přehled toho, co se kdy deje?

Existuje nějaký celkový přehled toho, co se kdy deje v Praze? Mám na mysli nějaký seznam akcí. Ať už kulturních, sportovních, volnočasových nebo hudebních atd. Je něco takového kde je vše pohromadě?

Nejlepší odpověď
www

„Celkový“ přehled na jendé stránce ne.
Stačí dát ale do vyhledávače třeba Praha kulturní akce červen a něco najdeš. Ne vše, více asi bude na stránkách městské části (ÚMČ). Stejně tak oblast Sport najdeš ve sportu tam či jinde.
Zkušenost

Další odpovědi
hanulka11

zkus zabrousit sem třeba najdeš co hledáš
http://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­ehled+kulturn%C3%AD­ch+a+sportovn%C3%AD­ch+akc%C3%AD+v+pr­aze&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

anonym

v podstatě na jedné stránce, má vyhledávání podle různých kritérií
http://www.pra­guewelcome.cz/cs/ka­lendar/
Doplňuji:
ve vyhledání použij nejčastější písmeno „e“ a potvrď, vyběhne 540 akcí, hudební, sportovní, filmy atd.
Jinak možno filtrovat