Existuje nejaky

spolehlivy spusob na odstraneni kurich ok?Ani pedikerka si s tim nevi rady a po chirurgickem zasahu se mi vratily,mraze­ni(DUSIK)nepo­maha.Mozna existuje nejaka bylina.Mam to uz stochuti skusit ichtiolovou masti,ale nevim-nevim.Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

existují tzv.náplasti na kuří oka,já sám(sice je to už delší dobu)jsem si je měl možnost vyzkoušet a opravdu to funguje.

zde je link:

Zdroj: http://www.le­kynainternetu­.cz/p/spofaplast-naplast-na-kuri-oka-c-180/

Další odpovědi
B3r14fun

existuje, musíš dělat že o tom nevíš, kašli na to sou horší věci

Keiran

co se bylinek tyce pouzival se dle babskych rad vlastovicnik ale musi byt cerstvy. Coz je ted neproveditelne. Jinak naplasti na kuri oka mohu taky jen doporucit taktez pozitivni zkusenost.