bolak

Existuje nějakej televizní pořad, ve kterým by vysílali jenom nachytávky ze skrytý kamery?

Klidně i zahraniční, ale aby se na to dalo koukat po netu. Něco jako byly u nás ptákoviny. Případně nějaký internetový stránky, kde by byly jenom nachytávky a každej den by přibylo několik nových.

Odpovědi
BANAN93

http://www.you­tube.com/watch?v=kPU3Cg7­LdTU&feature=re­lated
ten slepej je bomba

štamgast

PopCorn TV. Někdy i na Nově jako vložka.

honza19hk

kromě youtube nebo jiných prohlížečů videí mě nic nenapadá,přímo televizní kanál asi ne.

bolak

štamgast: hoď aspoň odkaz na nějakou skrytou..

bolak

BANAN93: není to sice to, co sem chtěl, ale palec sem ti dal :)