bolak

Existuje nějaké srovnání termínovaných vkladů bank z celého světa?

Vím že kdysi někde psali, že v Polsku se dá vytěžit až 9%, platí to ještě? A dají někde víc?

Odpovědi
Pepa25

Takové srovnání by nemělo smysl, protože záleží na MĚNĚ vkladu … V tom Polsku ( http://www.me­sec.cz/clanky/chce­te-garantovany-9-urok-zajedte-si-do-polska/ ) sázka na zlotý vyšla, kurz je místo 6 Kč/zlotý nyní 6,50, ale také to mohlo být opačně …

bolak

Pepa25: Ale to není 9% jako změnou kurzu, to je stabilně 9%, jako u nás jsou 3%, u nich je 9%, v bulharsku maj prej taky 8,5% nebo kolik, takže když si uložíš do některý tý polský banky 100.000, tak za rok budeš mít 109.000