bolak

Existuje nějaké rozšíření do Chromu, které by zajistilo postupné otevírání panelů jeden po druhém a né všechny najednou?

Myslím tím, když používám SnapLinks a otevřu třeba 20 odkazů, tak aby se otevřel nejdříve ten první, a až když bude naloudováno, tak teprve potom aby se začal otvírat druhý, po něm třetí, a tak dále a tak dále. Aby se prostě odkazy zařadily do fronty za sebe a neotvíraly se paralelně všechny naráz. Je něco takového?

Odpovědi
arygnoc

neviem ako v chrome, ale v mozille je možnosť voľby „nenahrávat panely, pokud nejsou vybrány“ [nástroje/mož­nosti/panely] – možno tam je niečo podobné.

chrome všeobecne nedoporučujem používať, je to špionážny prehliadač google.
radšej zvoľte iný prehliadač – okrem chrome ešte nedoporučujem IE – každý iný je lepší.

Jiřnka

No, co to je po jednom a ne naráz? To lze vše nastavit detailně. Googl je v tomdle ohromně pružný. Otevřu jedno jediné okno. pak si spustím druhé, kdee mi to nabídne devět nejpoužívanějších a pak si otevřu třetí… zase nabídka. Kde je problém? Je to standartní u googlu, pokud sis tam něco nenainstaloval dopředu, tak to funguje jedno po druhém. Mezitím to můžeš vypnout. Některé z nich.