JájsemRaibek

Existuje nějaké pravidlo pro rozmístění postaviček v betlému?

Je jasné, že středem bude nějaký přístřešek, ve kterém je narozené miminko s rodiči. Zajímalo by mě však, zda existuje nějaké pravidlo pro rozmístění dalších postaviček a zvířátek? Kdo přichází, kdo odchází atd.?

Odpovědi
Hlada

Myslím, že to je jedno. Jen uvažuju, že tenkrát se asi tak veřejně nekradlo, takže by figurky s dárkem neměly odcházet.

anonym

Rozmístnění asi pravidlo nemá,jen se dávají postavičky tam,kam patří.
Pasáček k ovcím,Ježíšek tam kam patří,atp.

lexx

malí dopředu velcí dozadu – jak na fotce aby byli vidět všici