Geesha

existuje nějaké málo kalorické jídlo? (potravina)

Doplňuji:
nejlépe surovina nebo jednoduché jídlo

Nejlepší odpověď
www

Vše, co je s minimem cukrů a tuků a maximem vlákniny.
Doplňuji:
Jako surovina k přípravě jídla tedy vybrané ovoce, zelenina, maso.
Na vše jsou tabulky, je totiž všeho více druhů s rozdílným obsahem toho či onoho.
Vše najdeš na netu, ještě lépe ti ale poradí tvůj lékař s ohledem na tvoji konkrétní kondici.

Další odpovědi
anonym

Jídlo (jako kuchyňsky upravené potraviny) nebo jídlo jako surovina?

marci1

Nejméně kalorická je zelenina : třeba hlávkový salát, okurka, rajče, paprika . Z masa : drůbeží maso, ryby. Z bílkovin : nízkotučný jogurt, tvrdý sýr, sýr cottage ap.
Jednoduché jídlo třeba : přírodní krůtí nebo kuřecí plátek masa + okurkový, rajčatový nebo jiný zeleninový salát, může být i se sýrem.
Kalorické hodnoty potravin si můžeš zjistit zde : http://www.ka­loricketabulky­.cz/

Drap

Celá řada. Záleží ovšem na tom, co považuješ za nízkokalorické. Třeba takový hlávkový salát.

Elk

Už jsi vyzkoušela šmakouna? Najdi si to na netu.
Doplňuji:
Posílám raději odkaz, aby to nevypadalo, že si dělám srandu.
http://www.sma­koun.eu/

DIH

Salátová okurka, to je jen voda