vivatisCZ

Existuje nějaké hodnocení pro weby stejně jako pro hotely hvězdičky?

Hoely mají hvězdičky některé 5 některé zase jenom 3. Existuje něco takového i pro weby?

Nejlepší odpověď
Bedy

Webové stránky mají tzv. ranky – nejznámější je Google Toolbar Page Rank – počítá se od 0 do 10. Čím víc, tím líp.
V naší vlasti je velmi důležitý i Seznam S-Rank, který se též počítá od 0 do 10 (pro odlišení od GTPR se někdy používá 0; 10; 20; 30 až 100 – že se tam připisuje nula za to).

Pro některé české surfaře měl hodnotu i Jyxo Rank, ale jelikož Jyxo je vyplé a mě to ukazuje už přes měsíc nulu, tak mám pocit, že tím podělaná Nova zarazila i ten Jyxo rank.

Zkuste se juknout na pagerank.jklir.net