mirekborek

Existuje nějaké dobré karaoke na internetu?

Mám nový mikrofon a chtěl bych si zazpívat nějaké karaoke. Bohužel karaokeparty nejde. Nevíte o nějaké alternativě?

Odpovědi
anonym

Áno,je toho spousta,stačí hledat na googl
e nebo na ulož.to.

kelley

Mně se nejvíc osvědčilo Youtube – hlavně na zahraniční skladby.

Michálek1245

Na netu to bude vždycky trochu o kompromisu. Mrkněte třeba sem https://www.top­muzika.cz/kate­gorie/karaoke-1148/ a kupte se nějakou karaoke sestavu. Stačí třeba reprák s mikrofonem a k tomu dostanete program do počítače. Ta internetová karaoke mají většinou velkou latenci a fungují tak nějak prazvláštně. Ale je možné, že dáte na rady místních a najdete něco, co skutečně dobře funguje. V tom případě mi dejte vědět! :)