Existuje nějaké čistítko nebo minivysavač na počítačovou klávesnici?

Dá se někde sehnat nějaké čistítko nebo minivysavač na počítačovou klávesnici?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ani bych nevěřil, že něco podobnýho dnes neexistuje. Zkus Google!
Pro mě je pohodlnější na stole otočit klávesnici „vzhůru nohama“, trochu s ní potřepat, trochu taky poklepat, aby se všechny klapky pěkně pomačkaly o stůl, znovu zatřepat a potom vyčistit stůl. Na to už ti stačí i klasický vysavač ;+)

Další odpovědi
Katy81

ja som vždy buď vzala normálny vysávač s tým „kefovitým“ nástavcom, nastavila na max. výkon a povysávala (pritom ale hrozí, že keď niektorý kláves nedrží pevne, skončí v sáčku), alebo som jednoducho zobrala do ruky šrubovák, klávesnicu rozobrala, vyčistila a zložila – to je ale občas dosť piplačka, lenže na druhej strane zábavná… a dá sa to použiť aj ako aprílový žartík :D

McArthur

Existuje např. toto: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PFEPXXfHVSM

Jak ale píše zjentek, většinou stačí klávesnici otočit vzhůru nohama proklepat, promačkat a jde to. Já ještě používám štětec (normálně se používá na malování), abych přilepeným nečistotám trochu pomohl.

Zdroj: http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=3576