Existuje nějaká TV,česká,která vám?

poslední dobou,díky změnám,t.j. skladbou vysílání leze na nervy?

Nejlepší odpověď
annas

Já se dívám na zprávy, potom zpravidla TV vypínám. Ani z 21 stanic si moc nevyberu. Nikdy jsem nesledovala pořady typu Vyvolení, reality show atd. Takže i všechny talentomanie jdou mimo mě stejně jako pořady o vaření.

Novu jsem nikdy moc neměla ráda, preferovala jsem ČT1, 2, občas i Primu, případně slovenské stanice.

Na ČT sleduji seriál Vyprávěj, na Barrandově si vybírám filmy pro pamětníky.

Další odpovědi
E.Winchester

televize ať už jakákoliv stanice mi leze na nervy svými talent show, superstar, pořady o vaření, reality show a jiné show, neuvěřitelně mě štvou 10-ti minutové reklamy a seriály z produkce tv viz Ulice apod. takže sem to vyřešila a už 2 roky se na televizi nedívám a když kolem ní náhodou projdu snažím se všechno ignorovat

rybíz

Lezou mi na nervy všechny. Samé kraviny a pořád dokola. A samá reklama na pi......! Proto raději čtu.

nabubindes

ráno zapnu večer vypnu abych nebyl sám, sleduji zprávy čt24, až uznám že toho bylo dost tak přepínám, převážně TV funguje přes den jako kulisa.