Existuje nějaká stránka, která nabízí k prodeji byty, které jsou před rekonstrukcí?

Chci koupit bydlení, ale abych si ho sama musela opravit, pokud byt není opravený klesá mu logicky cena.

Odpovědi
Smode

O takové stránce nevím. To co píšeš zní velmi logicky, ale zdaleka tomu tak nemusí být. Většinou se majitel bytu snaží jeho prodejem získat peněz co nejvíce a pokud je byt před rekonstrukcí, argumentuje třeba polohou, výhledem atd. Pro každého je důležitého něco jiného a toho se v realitách využívá nejvíc.
Řešením je filtrovat na co nejvíce serverech s nabídkami bytů od nejlevnějších a časem se určitě nějaký co by ti vyhovoval najde. Pozor! Ty nejlepší nabídky se takhle na webu objevují jen někdy a na malou chvíli. Tady musí nastoupit tvoje pracovitost: hledat každý den alespoň hodinu alespoň rok.

ivzez

Ani já nevím o portálu nebo periodiku, které
by nabízelo pouze byty k rekonstrukci.
___

Na cenu bytu bytu zdaleka nemá vliv jen to,
jestli je po nebo před rekonstrukcí.

Já bych naopak viděla jako výhodu, že si nový majitel
může byt upravit podle svého, a nemusí se podřizovat
vkusu dřívějšího majitele.

Cenu bych nesnižovala (nebo jen minimálně).