bolak

Existuje nějaká specializovaná poradna na excel?

Kde by se našli odborníci co jsou schopný „naprogramovat“ v excelu celou databázi (filtrování různých hodnot v textu)? Po deseti letech jsem se dostal do bodu, kdy už si nedokážu vystačit s funkcí KDYŽ…

Odpovědi
Michal Kole

Doporučil bych ti forum na microsoftu, kde odpovídají technici (nevím zda přímo dělají pro Microsoft), ale mají Microsoft certifikace

http://answer­s.microsoft.com

jen nevýhoda, že musíš mít účet Microsoft Live (dřívější název byl MSN – Microsoft Network )u Microsoftu. Od nástupu Windows 8 se to bude jmenovat Microsoft account.