bolak

Existuje nějaká služba pro přesměrování esemesek z jedný simkarty na druhou?

Nebo informovat na simkartu, že mi došla na jinou simkartu SMS zpráva, případně že tam mám zmeškaný hovor?

Odpovědi
beer

Jdou přesměrovat hovory, datové služby, ale pokud vím, SMS ne.

postcd

šlo by to, musela bys mít nějaký chytrý telefon třeba s android apod. a na tom aplikaci která by tod ělala. a nebo SMS napojenou na počítač třeba pomocí SMS čtečky a program na PC, který by využíval nějaké programátorské rozhraní API nějaké firmy, které platíš za posílání SMS. Přijatou SMS by ten software zpracoval a odeslal na tebou zadané číslo pomocí té API. ale platila bys vždy za každou přijatou SMS cca zhruba 2kč
Doplňuji:
dej si hledat na google.cz: android app redirect sms
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=or­g.yas.freeSmsFor­warder

Jsemtady

Pokud by byla zapla v nejakem chytrem telefonu, tak ano. Je na to tusim aplikace pro Android ktera by to zvladla. Jinak ne.

anonym

Bohužel nelze, jedině použít aplikaci třetí strany, ale ta odešle info o přijetí sms. U hovoru můžeš použit přesměrování na konkrétní tel. č.

bolak

a aplikace asi potřebuje nějakej mobilní systém co? třeba na starý nokii 6300 to zřejmě nerozchodím, nebo jo?

anonym

bohužel, jen IQ mobily.