Avatar uživatele
bolak

Existuje nějaká reality-show o stříhání vlasů?

Nebo dá se někde najít nějaká kamera, která by byla v holičství a přenášela by ty kadeřnice a hlavy lidí, který kadeřej, (a fénujou, a stříkaj na to takovej ten rozprašovač,) online?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, hanny 2, gagaga před 3858 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Ano,reality -show se jmenuje Ostříháno a vysílá se na TV Barrandov každý všední den v 17.50 hod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Mně o tomto pořadu informovala moje kadeřnice. Samozřejmě se dívá. Já jen zahlédnu, když přepínám mezi kanály.

Další podrobnosti – reality-show.panacek.com/27898-nova-show-na-tv-barrandov-ostrihano.html

Ostříháno! se natáří po celé republice a přihlásit se mohou i ti, kteří nepracují v žádném kadeřnickém salónu. Nevadí, že stříhají třeba doma nad umývadlem, nebo v garáži. Stačí mít nůžky a odvahu změnit někoho k nepoznání. Odměnou pro nejlepšího kadeřníka v každém díle bude dvacet tisíc korun.

Show Ostříháno! běží v TV Barrandov každý den. Od pondělí do čtvrtka se ve zhruba půlhodinovém pořadu představí vždy jeden kadeřník, který vymyslí kompletní proměnu ženy nebo muže vybraných na ulici. Měnit bude nejen jejich vlasy, ale i líčení a oblečení.
V pátek proběhne rekapitulace uplynulého týdne a o víkendu budou diváci moci hlasovat pro kadeřníka, jehož proměna byla podle nich nejlepší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jsemtady

To nevim, ale ve filmu copak je to za vojaka je na zacatku taky hodne strihani a kvalitativne to bude lepsi dilo 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

hanny 2: a v čem to spočívá, v čem je ta reality-show, o co tam jde?

před 3858 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Bolaku,přesně to nevím,nedívám se na to,ale říkala mi o tom moje neteř-kadeřnice.Ale vlastně to všechno popisuje annas.

před 3858 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a kde se dá sehnat taková neteř?

a nejlíp bezdrátová, já přes to nechci brkat!

před 3858 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

bolaku,cos to zase vymyslel za nesmyslnou otázku ???

před 3857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:))))

před 3857 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek