Zlatý

Existuje nějaká reality-show o stříhání vlasů?

Nebo dá se někde najít nějaká kamera, která by byla v holičství a přenášela by ty kadeřnice a hlavy lidí, který kadeřej, (a fénujou, a stříkaj na to takovej ten rozprašovač,) online?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano,reality -show se jmenuje Ostříháno a vysílá se na TV Barrandov každý všední den v 17.50 hod.

Další odpovědi:

Zlatý

Mně o tomto pořadu informovala moje kadeřnice. Samozřejmě se dívá. Já jen zahlédnu, když přepínám mezi kanály.

Další podrobnosti - reality- show. panacek. com/27898- nova- show- na- tv- barrandov- ostrihano. html

Ostříháno! se natáří po celé republice a přihlásit se mohou i ti, kteří nepracují v žádném kadeřnickém salónu. Nevadí, že stříhají třeba doma nad umývadlem, nebo v garáži. Stačí mít nůžky a odvahu změnit někoho k nepoznání. Odměnou pro nejlepšího kadeřníka v každém díle bude dvacet tisíc korun.

Show Ostříháno! běží v TV Barrandov každý den. Od pondělí do čtvrtka se ve zhruba půlhodinovém pořadu představí vždy jeden kadeřník, který vymyslí kompletní proměnu ženy nebo muže vybraných na ulici. Měnit bude nejen jejich vlasy, ale i líčení a oblečení.
V pátek proběhne rekapitulace uplynulého týdne a o víkendu budou diváci moci hlasovat pro kadeřníka, jehož proměna byla podle nich nejlepší.

Bronzový

To nevim, ale ve filmu copak je to za vojaka je na zacatku taky hodne strihani a kvalitativne to bude lepsi dilo :-D

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

hanny 2: a v čem to spočívá, v čem je ta reality-show, o co tam jde?

Zlatý

hanny 2

Bolaku,přesně to nevím,nedívám se na to,ale říkala mi o tom moje neteř-kadeřnice.Ale vlastně to všechno popisuje annas.

Zlatý

bolak

a kde se dá sehnat taková neteř?

a nejlíp bezdrátová, já přes to nechci brkat!

Zlatý

hanny 2

bolaku,cos to zase vymyslel za nesmyslnou otázku ???

Zlatý

bolak

:))))

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.