bolak

Existuje nějaká online databáze léčiv, kde je možné vyhledávat léky podle složení?

Že tam třeba napíšete metamizol, a vono vám to vyhledá všechny léky, který obsahujou tadytu látku, a vedle toho bude napsaný jestli je to na recept nebo bez receptu, případně jakej je tam doplatek a kterej doktor to může předepisovat?

Nejlepší odpověď
www

Začal bych třeba zde, požaduješ více věcí současně:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Da­tab%C3%A1ze+l%C3%A9k%C5%­AF&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Další odpovědi
mosoj

Jak to chceš udělat když má každá lékárna doplatek jiný a ještě se to každou chvilku mění ?

marci1

Ne, neexistuje.