meereg

Existuje nějaká metoda, jak rychleji odbourat zbytkový alkohol v krvi?

Nejlepší odpověď
annas

Dostala jsem nedávno jako PPS tyto rady:

Dostatečné množství tekutin 1 – 2 litry. Vhodné jsou minerální vody, doplní minerály, především hořčík. "
Dále vitamín C, pomerančová nebo citrnová šťáva z čerstvého ovoce
Důležité je také se najíst, pokud to žaludek umožmí. Pomáhají kyselé okurky, zavináše, utopenci. Pokud žaludek protestuje, tak slazený nápoj.
Pomůže i káva – je to diuretikum, takže vyplavuje zbytkový alkohol.
Samozřejmě vstřebávání alkoholu záleží na množství, výšce, váze, zda jede o pití jednoranové či pravidelné
.
Ale myslím si, že i když se budete cítit dobře, za volant sedat není určité bezpečné.

Ale nevím, zda vždy pomůže, jak je možné si přečíst v článku

„Odbourávání alkoholu nijak neurychlíte. Měřili jsme, jak dlouho trvá“

Čtěte více na: http://www.vi­talia.cz/clan­ky/odbouravani-alkoholu/#ixzz4bI­A613qP

Další odpovědi
dubraro

Intenzivní fyzická námaha.

L. da Vinci

Ne! Aspoň o žádné nevím.

zjentek

Znám tuto metodu:

https://www.go­ogle.cz/search?q=V5+spi­cy&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&e­i=I8rHWMi6LNTi8A­fA0YHgCw#q=V8+spi­cy+hot&*

Je to jedna z nejrychlejších ;)

Mc Merkurion

… ne, jednou dělali testy a všechny možné zkoušky dopadly špatně, zrychlení odbourávání maximálně do 10%, prostě jen počkat, jiná možnost není …
… je totiž rozdíl, jak se cítí člověk (žaludek jak na vodě) > na to pomáhají ony různé přípravky a co dělá alkohol v krvi >>> na to nefunguje nic …

Kryšpín

Chlastat jenom trochu