Existuje nějaká levná tiskárna do malé kanceláře či domácnosti co umí tisknout brailovo (slepecké) písmo?

Nejlepší odpověď
baghira

Pokud chcete TISKNOUT Braillovo písmo (jako puntíky), tak to dokáže každá – je to jen záležitost fontů.

Pokud ho chcete PROTLAČOVAT aby bylo čitelné hmatem, tak běžné kancelářské embossery začínají tak na třech a půl tisících… eur.

http://www.vi­ewplus.eu/pro­ducts/braille-printers/desktop-braille-printers/

Zdroj: www.suntech.cz/pro­dukt/121683/KE­YTOOLS-Tiger-Max-Braille-Printer-tiskarna-braillova-pisma.htm